Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Niemand zeggen <p>Deel 10 van de <em>Helen Grace</em>-serie, verschijnt tegelijk met de Engelstalige editie</p><p>Na covid-19 bevindt het land zich in een van de zwaarste ... »
Oog om oog <p>In deze bloedstollende standalone laat Arlidge niet alleen de slachtoffers aan het woord, maar ook de daders</p><p>‘Emily’ is een toegewijde, alleenst... »
Wie niet weg is <p>Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in <em>Wie niet weg is <br/></em> Het zesde de... »
Kom eens gauw <p>‘<em>Kom eens gauw</em>, het elfde deel uit de serie met de inmiddels wereldberoemde inspecteur, is van het hoge niveau dat we van Arlidge kunnen verwac... »
Twee kleine visjes <p>Een unieke inkijk in het leven van inspecteur Helen Grace</p><p>Indrukwekkend, gruwelijk en aangrijpend – <em>Alles in de wind</em> en <em>Schuitje vare... »
Iene miene mutte <p>Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest verschrikkelijke nachtmerrie.... »