Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een blijde boodschap Het taalgebruik van de meditaties is heel eenvoudig. Daardoor zijn ze bijzonder geschikt als leidraad in gesprekken of Bijbelstudies met mensen die niet of n... »
Geloven zonder zien In deze twaalfde bundel die van de hand van mevr. M.A. Groeneweg-de Reuver verschijnt zijn gedichten opgenomen die spreken van vertrouwen, troost en bemoedig... »
Hij gaat vooraan In de dertiende gedichtenbundel van mevr. M.A. Groeneweg-de Reuver - die verschijnt na haar overlijden - vinden we bemoedigende woorden die zij heeft achter... »
Wat bent U goed De dichtbundels van mevr. M.A. Groeneweg-de Reuver én de kaarten met haar gedichten zijn bij velen bekend en geliefd.In deze tiende dichtbundel heeft zij o... »
Gezegend onder het kruis Mevrouw M.A. Groenewegde Reuver is inmiddels bekend geworden door haar gedichten. Dit is reeds haar vijfde bundel. Het zijn vaak gedichten waarin de moeite v... »
Hij gaat vooraan In de dertiende gedichtenbundel van mevr. M.A. Groeneweg-de Reuver - die verschijnt na haar overlijden - vinden we bemoedigende woorden die zij heeft achter... »
Hij weet raad Ook in haar elfde gedichtenbundel weet mevr. M.A. Groeneweg-de Reuver op tere wijze onder woorden te brengen wat er in het hart kan omgaan. Niet alleen in da... »