Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Met het oog op Israël Het bestaan van Israël roept allerlei reacties en vragen op. Binnen de kerken wordt hier vooral sinds de stichting van de staat Israël in 1948 intensief ov... »
Bij je naam genoemd Was het dopen van kinderen een eeuw geleden nog vanzelfsprekend, vandaag is dat lang niet meer het geval.<br/>De kinderdoop wordt steeds meer kritisch bevraa... »
Van plaats tot plaats Reizen is 'in'. Lang niet iedereen beperkt zich vandaag de dag tot zon- en zeevakanties. Veel mensen trekken eropuit om historische plekken te bezoeken. Chri... »
Elke dag een psalm Elke dag een psalm is een dagboek voor het hele gezin. Ook leent het zich goed voor een persoonlijke bijbelstudie en meditatie, ongeacht leeftijd. In dit dag... »
Gegrond geloof Is er ooit een periode geweest dat geloofskennis min of meer vanzelfsprekend kon worden overgedragen, vandaag is dat zeker nietmeer het geval. Persoonlijk in... »
Wim Verboom Als weinig anderen heeft prof.dr.W. Verboom zich zijn leven lang beziggehouden met de catechese. Vanaf zijn eerste jaar als predikant vroeg hij aandacht voor... »