Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De docent competent Hoe kun je in het onderwijs, met alle aanhoudende veranderingen, succesvol functioneren? Marijke Lingsma, Gerard Schelvis en Alexandra Mackay laten zien met ... »
Help! ik geef coachend leiding coach jezelf als leidinggevende, basisbeginselen, tips en checklists. Help!Coaching Bibliotheek. »
Werkboek teamcoaching Teamcoaching is anders dan individuele coaching. De overpeinzingen en analyses van een teamcoach betreffen de smaak van de totale groep, het beeld van het ge... »
Coachingwaaier voor managers voor individuele en teamgesprekken; schema's, quickscans en spiekbriefjes. Een goede coach lijkt lui en dat is heel lastig voor drukke managers!... »
De office-manager als coach Ben jij ook die officemanager die geen duidelijke plek heeft in de organisatie en als haarlemmerolie voor allerlei zaken wordt ingezet?<br/>Ben jij die direc... »
Lastige tijden of niet: juist nu is het een goed moment om aandacht te besteden aan de eigen ontwikkeling. Doe dat met de Scheur-je-l... »
Aan de slag met Teamcoaching Wie de slagvaardigheid en resultaatgerichtheid van een team wil vergroten moet sturen op de interactie binnen het team. Veel teamcoaches komen in de verleidi... »
Praktijkboek Conflictcoaching `Éen deel van mijn werk bestaat uit brandjes blussen of voorkomen. Conflicten belemmeren de voortgang. Ik word er pas bijgehaald als het te laat is. Hoe wee... »
Coachen met competenties De audio-cd 'Marijke Lingsma over coachen' begint met een algemene inleiding van ongeveer 30 minuten over coaching volgens Marijke Lingsma. Daarna volgt een ... »