Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
En ik dan? 3 <P>Na hun bewogen voorjaarsvakantie op Tenerife, blijft Emma de zomer voor haar zestiende verjaardag gewoon thuis. Haar vader is namelijk voor de eerste keer... »
Een hart van goud Ik ga helemaal op in mijn muziek. De golven stromen door me heen en ik... »
De hoogsensitiviteit survivalgids Ben je snel ontroerd? Heb je bergen fantasie? Is eerlijkheid voor jou van het allergrootste belang? Merk je vaak heel veel details op? Ben je gevoelig voor d... »
De storm Na de plotse dood van hun moeder komen Nina en Elias in een weeshuis terecht. Daar voelen ze zich vreselijk ongelukkig. Elias besluit om te ontsnappen. Hij w... »
Verkeerd moment, verkeerde plaats ‘Je moet leven, Eva. Dat ben je verschuldigd aan al die mensen én aan jezelf …’Drie dagen voor kerst komt Eva met haar fiets onder een auto terecht. D... »
De witte heks 'GLÍ THÍPI WAKHÁNYEZA'Na de doortocht door het Dampende Moeras is er maar één manier om Nina en Tizza te redden: binnendringen in het bolwerk van de Gri... »
Viruskillers <P>Na de immer groeiende populariteit van zijn Donkere getallen-reeks, legt Luc Descamps zich met deze reeks toe op dezelfde doelgroep. Voor lezers van 9 tot... »
Alleen in het donker "Je slaapwandelt niet, hè?"<br/>Thomas schudde zijn hoofd.<br/>Hij keek de juf niet aan.<br/>"Heeft je moeder je geslagen?"<br/>"Mijn mama slaat me nooit," ... »