Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verslingerd Lisette Jonkman is terug! Verslingerd is net als Verkikkerd een heerlijke feelgood roman over beautyblogger Lucy, vol met nerds, humor en een goede doses rom... »
Tien voor twaalf 5, 4, 3, 2, 1… Tien voor twaalf van Lisette Jonkman laat je aftellen naar nieuwjaar. ‘Ik heb een probleem. Ik ben Lex kwijt.’Een week lang op je neefje... »
Op gevoel <p>Abby en Ferdi zijn verleden tijd. Hij stort zich op zijn studie en de verenigingsmeiden; zij verhuist naar de andere kant van de wereld om professioneel m... »
Langste. Kerst. Ooit. Nederlandse feelgoodauteur Lisette Jonkman is terug met de hilarische kerstromanLangste. Kerst. Ooit. Noëlle is gek op kerst. Ieder jaar op eerste kerstdag ... »
Verknocht Lucy gaat naar Toscane om mee te werken aan een film. Ze doet de visagie van de beroemdste acteur van Nederland, Aris. Een buitenkans! Niet dat Lucy Aris leu... »
Helemaal het einde Helemaal het einde van Lisette Jonkman is een humoristische feelgoodroman over een popzangeres die terugkeert naar haar familie op het platteland.De 28-jarig... »
Verkikkerd Lucy verheugt zich op een studententijd zonder haar ouders en hoogbegaafde zusje. Tot haar grote afschuw komt ze terecht op de campus, in een huis vol nerds.... »
Verknocht Na Verkikkerd en Verslingerd van Lisette Jonkman is Lucy terug in het langverwachte laatste deel Verknocht, een heerlijke feelgoodroman waarin ze op een krui... »
Onverbeterlijk De laatste plek waar journaliste Bente in quarantaine wil zitten, is op de boerderij van de onverbeterlijk onbeleefde schrijver die ze net heeft geïnterview... »
Onverbeterlijk De laatste plek waar journaliste Bente in quarantaine wil zitten, is op de boerderij van de onverbeterlijk onbeleefde schrijver die ze net heeft geïnterview... »