Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Glinsteringen Vijftien auteurs stelden deze vrolijke en ook ontroerende verhalenbundel voor u samen. De auteurs schreven elk hun eigen verhaal, en dat lever teen boeiend p... »
Het drieluik en andere verhalen Drie verhalen voor thuis of onderweg door Lijda Hammenga, Guurtje Leguijt en Joke Verweerd: Het drieluik, Zwijgen en Na goud... »
Die ene kaars Kerst. Gods Licht straalt in de duisternis. De echte betekenis van dit heilsfeit dringt niet zomaar tot mensen door. Vaak moet er veel weerstand overwonnen w... »
Zusje van papier Tessa is een gewoon meisje van 10 jaar. Maar methaar getinte huidskleur en steile zwarte haar, zietze er wel heel anders uit dan haar broer Niels. Datkomt om... »
Ons kind, Gods kind geschenkboekje bij geboorte en doop. Dit fraai uitgevoerde boekje is een prachtig geschenk voor ouders om te... »
Een vreemde vondst '(...) Haar oog valt op iets langwerpigs op één van de legplanken. Het zit verpakt in vloeipapier, net een cadeau. Even krijgt Hanna een gevoel van schuld.... »
De schatkamer Vanaf de motorkap staart een raar rond oog Amir aan. ‘Baba, iemand heeft onze auto bekrast!’ roept hij kwaad.Vaders ogen worden donker. ‘Dit is niet pe... »
Die ene kaars Kerst. Gods Licht straalt in de duisternis. De echte betekenis van dit heilsfeit dringt niet zomaar tot mensen door. Vaak moet er veel weerstand overwonnen w... »