Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zolang er sterren aan de hemel staan <p>Een liefde zo onvergankelijk als de sterren aan de hemel… <br/>Hope is de eigenaresse van een bakkerij op Cape Cod. Haar in Frank... »
Een dichtbij verleden <p>Een aangrijpende roman over keuzes, moed en opoffering in het Frankrijk van de Tweede Wereldoorlog<em>
Jij kan me helpen <p>De nieuwe roman van de auteur van <em>Als we elkaar terugzien</em></p><p>De pasgetrouwde Ruby Henderson komt in 1939 aan in Parijs, samen met haar Franse ... »
Hier ben je veilig <p>De nieuwe roman van de auteur van de bestsellers <em>Als we elkaar terugzien </em>en <em>Jij kan me helpen</em></p><p>Een jonge vrouw, opgegroeid in de r... »
Hope is de eigenaresse van een bakkerij op Cape Cod. Haar in Frankrijk geboren groo... »
Een dichtbij verleden <p>Een aangrijpende roman over keuzes, moed en opoffering in het Frankrijk van de Tweede Wereldoorlog <em><br/></em>Champagne, 1940. I... »
Het boek van verloren namen <p><em>Het boek van verloren namen </em>is een ode aan de veerkracht van de menselijke geest</p><p>Eva Traube Abrams, een bibliothecaresse in Florida die eig... »
Bomvol verhalen In <i>Bomvol verhalen</i> wordt de lezer meegevoerd naar onbekende bestemmingen en onvoorstelbare situaties. Een verzameling spannende en sfeervolle verhalen... »