Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jan Toorop - Het lied van de tijd Dit verhaal begint op een eiland, ver van hier. In een tijd dat foto's nog zwart-wit waren. En het schaduwspel mysterieuze verhalen vertelde, over prinsen en... »
Mini gaat naar de film Papa neemt Mini mee naar de film. Maar Mini wil absoluut al haar knuffels mee hebben. 'Ze zijn nog nooit naar de film geweest!' zegt ze verontwaardigd. »
Mini en de verrassing voor Oma - Kitty Crowther werd internationaal veelvuldig bekroond<br/>- Fijnzinnige en gedetailleerde illustraties<br/>- Met verrassende ontknoping<br/><br/>Over de w... »
Kleine nachtverhalen * Drie verhaaltjes in één prentenboek* Magische illustraties door meermaals bekroonde illustrator* Fantasierijke verhalen die de verbeelding prikkelenDrie ... »