Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Gehuwde dochter De verjaardag van de eenentwintigjarige Twiske Fleurs is voorbij. Het is de volgende ochtend. Haar vader ruimt de slingers op en de lege flessen. Tussen de c... »
Langs de IJssel Het is de rivier met weidse uiterwaarden en schitterende slingers, met eeuwenoude cultuur langs de oevers en onweerstaanbare natuur: met een lengte van 125 k... »
De Vogelscheurkalender Vogels bevolken land en zee, maar hebben ook de stad als leefgebied uitgekozen. Met hun bossen, weilanden, duinen, kusten en stedelijke groenvoorzieningen zi... »
God's Allies Crows, with their black plumage, their sparkling, bright eyes, and dark, shimmering beaks, belong to the night and to witches, heralds of doom and disaster. ... »
Echo's van Indië Batavia/Djakarta, 17 augustus 1945, ’s morgens tien uur. In de tuin van zijn huis spreekt Soekarno de Proklamasi uit, de onafhankelijkheidsverklaring van d... »
Tempo doeloe, een omhelzing Nederlanders met een band met Nederlands-Indië hebben hun wereld in de tropen nooit kunnen vergeten. Het land leeft voort als paradijselijke tropische archi... »
De kleuren van het wad De kleuren van het wad is een schitterend document<br/>voor iedereen die geïnteresseerd is in het waddengebied.<br/>Het eindigt met de triomf van de Waddenv... »