Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Chinese Roots Dit is het zevende boek in de serie Voorouders van Verre: Chinese Roots. Kees Kuiken schreef deze onderzoeksgids voor familiegeschiedenis voor alle in Nederl... »
De andere tuin De andere tuin 樂園案 Wie door de Chinese stijltuin (‘Het Verborgen Rijk van Ming’) in de Hortus Haren wandelt, waant zich bijna in het China van eeuw... »
't Bildt compleet. t Bildt compleet, van Wad tot Waadhoeke is een ‘biografie’ van ’t Bildt, van 7500 jaar geleden tot nu. Het is een bijgewerkte – en waar nodig verbete... »
Van broedertrouw tot bildtweb Dit boek is een kleurig drieluik van 125 jaar geschiedenis van een eigenzinnige plattelandsgemeente aan de Friese Waddenkust. Het begint met de 'golf van onr... »
Friese Lenen Studiebeurzen zijn van alle tijden. Tegenwoordig worden deze vooral door de overheid verstrekt, maar in Friese lenen gaat de auteur in op de particuliere stu... »