Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
The Thief On the ocean liner Mauretania, two European scientists with a dramatic... »
De race <p>Krantenmagnaat Preston Whiteway looft een prijs uit aan de eerste vliegenier die binnen vijftig dagen over Amerika vliegt. Hij wil dat Josephine - de voor... »
Leven op het land Leven op het land is een schitterend boek boordevol inspiratie en praktische tips voor een natuurlijke en harmonieuze levensstijl. Zelf groenten verbouwen, a... »
De race <p>Een wervelende thriller van de koning van de bloedstollende avonturen!
Het is het jaar 1899. Krantenmagnaat Preston Whiteway looft een prijs uit aan de e... »
The British royal collection van Bruegel tot Rubens. Bruegel, Memling, Metsys, Van Dyck, Teniers, Gossaert, Gheeraerts,... »
De saboteur De directie van de spoorwegmaatschappij is ten einde raad en huurt de vermaarde detective Isaac Bell in. Hij ontdekt al snel dat een saboteur, die zichzelf d... »