Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
The Salesman It's Dublin, June 1995, the hottest summer since records began. But... »
Orchard Street, 's ochtends vroeg Een prachtig kort verhaal van meesterverteller Joseph O Connor. Orchard Street, s ochtends vroeg speelt zich af in 1869 in New York en is de opmaat voor O C... »
De nacht is jong Op een middelbare school in Zuid-Engeland in de jaren tachtig ontmoet Robbie Goulding de ongrijpbare Fran Mulvey. Verbonden door hun liefde voor muziek vorme... »
Not Pulling Strings Application Of Neuro-Linguistic Programming To Teaching And Learning Music »
De verkoper Billy Sweeney is verkoper van schotelantennes. Zijn werk is houvast, tot zijn jongste dochter, Maeve na een gewelddadige overval in coma raakt. Als een van d... »
Volgspot Op een ochtend, vlak voor Kerstmis, nadat er een zware storm over Londen is geraasd, zoekt een oudere vrouw haar weg door de stad. Een ware sneeuwjacht van h... »
De dood van een ambtenaar en weer in oktobertinten Twee prachtige korte verhalen van meesterverteller Joseph O Connor uit de verhalenbundel Alles goed? In Dood van een ambtenaar en Weer in oktobertinten draai... »