Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De dood van een ambtenaar en weer in oktobertinten Twee prachtige korte verhalen van meesterverteller Joseph O Connor uit de verhalenbundel Alles goed? In Dood van een ambtenaar en Weer in oktobertinten draai... »
Coaching With Nlp How to be a Master Coach. A practical guide to using NLP in business and life coaching from... »
The Salesman It's Dublin, June 1995, the hottest summer since records began. But... »
Alles goed? Dublin, 2010. Cian Hanahoe krijgt voorzichtig zijn leven weer op orde nadat zijn vrouw Aifric hem heeft verlaten. Na een `voorval is hij vijf weken opgenome... »
Ghost Light Dublin, 1907. A young actress begins an affair with a damaged older man,... »
Volgspot Op een ochtend, vlak voor Kerstmis, nadat er een zware storm over Londen is geraasd, zoekt een oudere vrouw haar weg door de stad. Een ware sneeuwjacht van h... »