Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Klerenboek Klerenboek is een prachtig gebonden prentenboek op zeer groot formaat met een bijzonder rijke verzameling van kleding door de eeuwen heen en in al zijn aspec... »
Ons lichaam Heb jij weleens van de bovenlipheffer gehoord? De voorwaartsdraaier? De korte duimstrekker of de lange tenenbuiger? De klier van Cowper dan? Of je het geloof... »
Kleren kleuren Na Kleuralles (bekroond met een Zilveren Perseel, 10.000 exemplaren verkocht) verschijnt nu een nieuw kleurboek van Joëlle Jolivet: Kleren Kleuren.<br/>Van ... »
Beestenboek Hebben ze hoorns of veren zijn ze gevlekt of gestreept leven ze in het water of onder de grond? De 400 dieren die in dit grote boek zijn verzameld en gerangs... »
Beestenboek jubileumeditie Ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van deze eigentijdse klassieker verschijnt deze speciale editie van Het Beestenboek! Met twee spiksplinternieuwe die... »
Hier in Parijs In Hier in Parijs nemen Joëlle Jolivet en Ramona Badescu ons mee op een wandeling door de Franse hoofdstad. We krijgen de plaatsen te zien die de Parijzenaa... »
365 pinguins <De familie in '365 pinguïns' wordt letterlijk overladen met pinguïns. Op de eerste dag van het nieuwe jaar staat er een koerier met een pakketje voor de d... »
The Colossal Book Of Costumes Dressing Up Around the World. This original and fun large-format book contains illustrations of over... »