Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De muze Vier vrouwen die met elkaar verbonden zijn door een alles verstikkend geheim. Daarover gaat De muze, de nieuwe roman van Jessie Burton. Zij schreef eerder He... »
De bekentenis (Backcard + 5 ex. + set boekenleggers) In De bekentenis ontmoet Elise Morceau in 1980 de bijzondere Constance Holden. Ze is meteen diep onder de indruk van haar charme. Ze volgt de vrijgevochten s... »
Het huis aan de Gouden Bocht Het huis aan de Gouden BochtEen betoverende historische roman van Jessie Burton geïnspireerd op het beroemde poppenhuis in het RijksmuseumAmsterdam, 1686. N... »
Het huis aan de Gouden Bocht In Het huis aan de Gouden Bocht komt Nella Oortman aan de prestigieuze Herengracht wonen, als jonge bruid van de bekende rijke VOC-koopman Johannes Brandt. Z... »
De bekentenis In De bekentenis ontmoet Elise Morceau in 1980 de bijzondere Constance Holden. Ze is meteen diep onder de indruk van haar charme. Ze volgt de vrijgevochten s... »
Het huis aan de Gouden Bocht Het huis aan de Gouden BochtEen betoverende historische roman van Jessie Burton geïnspireerd op het beroemde poppenhuis in het RijksmuseumAmsterdam, 1686. N... »
Het huis aan de Herengracht Het huis aan de Herengracht van Jessie Burton begint achttien jaar na de gebeurtenissen van Het huis aan de Gouden Bocht, op Thea Brandts achttiende verjaard... »
Het huis aan de Gouden Bocht Amsterdam, 1686. Nella Oortman trouwt met een vooraanstaand VOC-koopman en gaat wonen aan de prestigieuze Herengracht. Als zij een manshoog poppenhuis krijgt... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });