Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Stilte in de storm Tijdens een vakantie in Arizona bezoekt Ivy het reservaat van de Hopi-indianen.Samen met haar beste vriendin Grace werkt ze twee weken lang aan een maatschap... »
Schaduw van de tijd Hannah is helemaal klaar voor een heerlijk rustige zomer na haar eerste stagejaar op een middelbare school.<br/>Samen met haar broer Ben gaat ze naar het vak... »
In opstand Wat doe je als je hele leven gebaseerd lijkt op leugens? Als de samenleving waarin je leeft helemaal niet zo goed en groots is als iedereen je wil doen gelov... »
Brave New Love Durf jij jezelf te zijn?Wat als je de krachten van het vuur kunt beheersen, maar wordt gepest omdat je op hetzelfde geslacht valt? Wat als je juist door je h... »
Wintermagie On the first, second, third (etcetera) day of Christmas, my true love gave to me...Twaalf Nederlandse auteurs zijn "allen tezamen gekomen" om fans van young ... »
Stilte in de storm Tijdens een vakantie in Arizona bezoekt Ivy het reservaat van de Hopi-indianen. Samen met haar beste vriendin Grace werkt ze twee weken lang aan een maatsch... »
Lonely Hearts Een behekste grammofoonplaat die je naar een andere wereld transporteert, de dood die je in levenden lijve op de hielen zit, een futuristische stad waar muzi... »
Dromen in rood ‘Ik ontmoette iemand die me een nieuwe wereld liet zien. Raven toonde me de schoonheid in die wereld. Hij bracht me naar wouden vol leven, muziek en wonder... »
De jongen uit het woud Julia knielde neer bij de roerloze gestalte en zag vol afgrijzen dat de linkerkant van zijn gezicht besmeurd was met bloed. Hij was met zijn hoofd op een pun... »
Magisch Wat zou jij doen als de jongen op wie je verliefd werd de Lazarusprijs betaald bleek te hebben voor zijn leven? Of als je je hart echt in duizend stukjes kon... »