Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het Willem van Hanegem zakboekje Willem van Hanegem (1944) is een fenomeen; als voetballer, als trainer en als mens. Volgens journalist Johan Derksen is Van Hanegem een man om van te houden.... »
Lang leve de liefde! In <i><b>Lang leve de liefde. Over levenskunstfilosofie en liefdespoëzie</b></i> vormen 25 gedichten de opmaat tot een levenskunstfilosofie over de liefde. ... »
De pabotoets aardrijkskunde haal je zo <p>Wil je aan de pabo gaan studeren, maar voldoe je niet aan de toelatingseisen, dan is het verplicht om de landelijke toelatingstoets aardrijkskunde te hale... »
En wat zij zong hoorde ik dat psalmen waren Nederlandse dichters geven in deze bundel blijk van de gevarieerde en persoonlijke manier waarop zij zich hebben laten inspireren door de psalmen, als belang... »
Ik blijf van hem dromen De gedichten in de bloemlezing ‘Ik blijf van hem dromen’ gaan over het leven en de betekenis van Jezus. Ze handelen onder andere over advent, Jezus’ op... »
Van vogels krijg je nooit genoeg <p>Geen dier is veelzijdiger dan de vogel. Dichters op zoek naar een metafoor kiezen dan ook graag voor bijvoorbeeld kraaien, mussen of zwanen wanneer ze ged... »