Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wie was arm en wie was rijk? Een beeld: Een terras gevuld met dames in de laatste mode gekleed, nippend aan een wijntje en al pratend een salade tot zich nemend. De chauffeur wacht slaaf... »
Jan Prins in gesprek met Marianne Zwagerman Marianne Zwagerman is columnist, debatleider en auteur van 4 boeken. In "Een webshop is geen carrière" roept ze vrouwen op om te ontsnappen aan het 'mutsenp... »
Het schot WEET JE ZEKER WIE JE BENT DAT JE DENKT?Zekerheden in het leven blijken soms niets meer dan drijfzand.Lucy leidt een rustig studentenleven in Londen, tot haar... »
Gooi-Land OVER HET BOEK:De auteur heeft zijn jeugd in het Gooi doorgebracht. Na zijn pensionering koos hij ervoor om daarnaar terug te keren. Hij vond veel herkennings... »
Jan Prins in gesprek met Evert Bal Evert Bal is van beroep interactie designer maar zijn echte passie is muziek. Daar kan hij zijn TMA talent om Opvallend aanwezig te zijn helemaal in kwijt. D... »
Zie niet om Met als doel zijn lichamelijke klachten en stress te verminderen, krijgt Marco van zijn vrienden een cursus Creatief Schrijven cadeau. Zijn medecursist Gert-... »
Jan Prins in gesprek met Bastian Muller Jan Prins heeft een talentgesprek met Bastian Muller, mede-oprichter en CEO van TMA. Ook Bastian heeft voorafgaand aan het gesprek een TMA talent analyse ged... »