Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er ging geen dag voorbij 'Er ging geen dag voorbij of de eekhoorn was wel op stap. Hij liet zich 's ochtends uit de beukenboom naar beneden vallen op het mos, of soms van het puntje ... »
Lui Lei Enzo Onder een brug zit een dikke man. Heel alleen. In een put zit een dikke vrouw. Heel alleen. Ze zitten daar maar. Ze zetten geen stap. En dan... Had Enzo ze m... »
De troep van Joep Wat is het hier een troep zegt Joep. Ik kan geen kant meer op. Ik gooi wat dingen weg. Of wacht. Ik geef ze weg. Mijn vrienden zullen er blij mee zijn. Dat h... »