Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Nachtboek 1985-1991 Het tweede nachtboek van Fabre geeft een uniek beeld van de spannende kunstscene van de jaren tachtig. Jan Fabre koestert de geleende tijd van de nacht. Daar... »
Restanten Op het moment dat Jan Fabre <i>Mount Olympus. To glorify the cult of tragedy (a 24 hour performance)</i> op de wereld losliet, was het niet alleen de intensi... »
Restanten Op het moment dat Jan Fabre <i>Mount Olympus</i> op de wereld losliet, was het niet alleen de visuele intensiteit of de duur van de 24-uur-voorstelling die i... »
Mount Olympus De antieke tragedies vormen samen een lichaam van verhalen die in hun betekenis los van elkaar staan, maar in hun geheel het mooiste en vreselijkste in de we... »
Mount Olympus De antieke tragedies vormen samen een lichaam van verhalen die in hun betekenis los van elkaar staan, maar in hun geheel het mooiste en vreselijkste in de we... »
Der Konigliche Palast in Brussel Mit dieser Reihe kleiner Kunstführer will der Verlag Ludion Besuchern die wichtigsten Kulturdenkmäler Belgiens und der Niederlande auf attraktive Weise nä... »