Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Precies genoeg <p>Een heerlijk herkenbaar, meeslepend kort verhaal van Jackie van Laren: 100% feelgood en romantiek gegarandeerd!</p><p>
</p><p>Toen Thysia en Felix el... »
Tegenstroom <p><b>De twee slotdelen van Jackie van Larens successerie <br/>Deel 4 van de <em>Eilandliefde</em>-ser... »
Hoogtij <p>Een fijne verrassing voor de vele fans: deel 5 van de <em>Eilandliefde</em>-serie
Liefde, vriendschap en grote levensvragen tegen de achtergro... »
Tegenstroom <p><strong>De twee slotdelen van Jackie van Larens successerie
Deel 4 van de <em>Eilandliefde</em>-serie</strong></p><p>Martin Freriks is zijn hele leve... »
Ziel <p>Deel 3 van een heerlijk romantische en vrolijke trilogie over een Hollandse Grote Liefde in de internationale wereld van de dance</p><p><strong>Voor lezer... »
Zin <p><strong>Deel 1 van een heerlijk romantische en vrolijke trilogie over een Hollandse Grote Liefde in de internationale wereld van de dance</strong>
<b... »
Zin, Lief, Ziel <p>Een luchtige, openhartige en vooral romantische trilogie over een Grote Liefde
Iedereen kent de schathemelrijke, razend aantrekkelijke trance-d... »
Lief <p><strong>Deel 2 van een heerlijk romantische en vrolijke trilogie over een Hollandse Grote Liefde in de internationale wereld van de dance</strong>
<b... »
Alle verhalen (tot nu toe) <p>Alle korte verhalen van bestsellerauteur Jackie van Laren voor het eerst gebundeld</p><p>Een heerlijke collectie korte verhalen over vriendschap en liefde... »
Thuiskomen <p>Als twee singles elkaar bij een televisiespelletje ontmoeten, zet dit een reeks onverwachte gebeurtenissen in gang</p><p>Een fijn romantisch verhaal over ... »