Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De terugkeer van de koning <p>Frodo en zijn vriend Sam zijn aangekomen in Mordor, het land van schaduwen, waar ze onder het spiedende oog van Sauron het laatste deel van de lotsbestemm... »
De kinderen van Hurin <p>Het fantasysucces van 2007 – nu in paperback. <em>De kinderen van Húrin</em> is het verhaal van het tragische lot van de mensenheld Húrin en zijn kind... »
De reisgenoten <p>De trilogie in een nieuw jasje, passend bij de aanstaande Prime Video-serie, <em>The Lord of the Rings: The Rings of Power</em></p><p>In een rustig dorpje... »