Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Christen-zijn in het dagelijks leven Een handboek over de praktijk van het christelijk geloof.<br/><br/>Met gevoel voor realiteit bespreekt Ryle op de hem eigen krachtige en doordringende wijze ... »
Commentaar op Markus In 1857 publiceerde J.C. Ryle zijn commentaar op Markus. Het was een van zijn eerste geschriften. Hij was toen predikant te Helmingham. Later zou hij, mede d... »
Heilig in Hem Hoe spreekt de Bijbel over de heiliging? Alleen in het licht van Wie God is, kunnen we Bijbels denken en spreken over de heiliging. Daarom begint dit boek me... »
IJver Twee nieuwe delen in een succesvolle reeks</br></br></br>In Christen-zijn in het dagelijks leven behandelt Ryle wat het christen-zijn inhoudt in vele facette... »
Zwijg, wees stil Een leerrede over Markus 4 vers 37 tot 40: De storm op het meer.J.C.Ryle (1816-1900) was bisschop in de Anglicaanse Kerk. Zijn geschriften zijn duidelijk ges... »