Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Bergrede J.C. Ryle (1816-1900) behandelt in zijn commentaar op Matthe s op de voor hem karakteristieke wijze de bergrede. Helder en praktisch besteedt hij aan elk ond... »
Wie hem vroeg zoekt Oproep aan jongeren om God te zoeken.<br/><br/>Gevoelens van twijfel en onzekerheid komen voor, zeker als je jong bent. Ze staan in contrast met de waarheden... »
Zwijg, wees stil Een leerrede over Markus 4 vers 37 tot 40: De storm op het meer.J.C.Ryle (1816-1900) was bisschop in de Anglicaanse Kerk. Zijn geschriften zijn duidelijk ges... »
Heilig in Hem Hoe spreekt de Bijbel over de heiliging? Alleen in het licht van Wie God is, kunnen we Bijbels denken en spreken over de heiliging. Daarom begint dit boek me... »
Verwacht u Hem? In dit waardevolle boek deelt J.C. Ryle (1816-1900) zijn gedachten over de toekomstverwachting van Israël en de wederkomst van Christus. Ryle blijft dichtbi... »