Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ondernemingsrecht: cases in control In 2002 is Huizink met zijn column in Management Control & Accounting gestart. De columns handelen steeds over ondernemingsrechtelijke onderwerpen die op dat... »
Insolventie Insolventie is het enige boek dat het faillissement, de schuldsaneringsregeling natuurlijke personen en de surseance van betaling geïntegreerd behandelt. Di... »
Betaling, waardepapier en documentair krediet Bij het afwikkelen van een betaling kan van verscheidene rechtsfiguren gebruik worden gemaakt. De aandacht van de wetgever voor deze rechtsfiguren is wissele... »
Insolventie Deze uitgave werpt een geïntegreerde blik op het faillissement, de schuldsaneringsregeling natuurlijke personen en de surseance van betaling. De 10e druk b... »
Rechtspersoon, vennootschap en onderneming In dit deel van de Studiereeks Burgerlijk Recht staan de Nederlandse privaatrechtelijke samenwerkingsvormen centraal. De privaatrechtelijke rechtspersonen u... »
Een adequaat vehikel? gedachten over de onderneming in het recht : rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van hoogleraar in het Ondernemingsrecht aan de Vrije Universit... »
Insolventie Deze uitgave werpt een geïntegreerde blik op het faillissement, de schuldsaneringsregeling natuurlijke personen en de surseance van betaling. De 10e druk b... »
Rechtspersoon, vennootschap en onderneming In dit deel van de Studiereeks Burgerlijk Recht staan de Nederlandse privaatrechtelijke samenwerkingsvormen centraal. De privaatrechtelijke rechtspersonen ui... »