Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Waarover ging het? Elke rustdag klinkt het Woord van de levende God. Maar het is niet genoeg dat we het Woord horen. De Heere Jezus Zelf heeft gezegd: ‘Zalig zijn degenen, di... »
Met Paulus op reis Tijdens zijn reis naar Damaskus wordt Saulus stilgezet door een verblindend licht. De Heere Zelf geeft hem de opdracht om het Evangelie aan de heidenen te br... »
Wulferts grootste wens Wulfert Floor groeit als klein jongetje op in Driebergen. Al heel jong heeft hij één grote wens, namelijk om zijn leven in dienst van de Heere te mogen ste... »
Ga voor mij naar China Hudson Taylor bidt in zijn jongen jaren of hij als zendeling naar China mag gaan.Als hij 17 jaar is, wordt dit gebed verhoord: de Heere roept hem persoonlijk... »
Met Paulus op reis Tijdens zijn reis naar Damaskus wordt Saulus stilgezet door een verblindend licht. De Heere Zelf geeft hem de opdracht om het Evangelie aan de heidenen te br... »
Brug naar Genesis In Brug naar Genesis wordt er een brug gelegd tussen het eerste deel van het bijbelboek Genesis en jongeren. Door op een heel eenvoudige manier uit te leggen... »
De geheime brief voor de koning Verschrikt blijft hij staan. Wat was dat? Een krakend geluid!Een soldaat misschien? Z’n hart bonst in z’n keel… Zo snelhij kan verbergt hij het geheime... »
Vasyl en Irina kunnen niet naar huis Door de oorlog kunnen Vasyl en Irina niet in Oekraïne blijven. Samen met hun moeder gaan ze in Nederland wonen. Maar ... hoe moet dat als je de taal niet ke... »
Liefde tot elkaar Samen een kerkelijke gemeente vormen, betekent oog en zorg hebben voor elkaar. Dat gold de Vroeg Christelijke Kerk, dat geldt ook ons.De apostel Paulus dring... »
Ga voor mij naar China ‘Ik begrijp niet dat er in China nog steeds geen zendelingenzijn’, zegt de negenjarige Hudson als hij samen met zijn zusjeAmelia bij zijn vader op de ban... »