Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Moffel en Piertje Aan de lijn Moffel heeft iets nieuws ontdekt.Het is de app HatseFlats.Met deze app kun je boodschappen bestellen.De boodschappen worden dan snel bezorgd.Moffel bestelt h... »
Wat hoor ik daar? <p>Wat hoor ik daar?
wat hoor ik in dit oor?
bam, tet en ook een sol.
ik hoor heel veel.
ik hoor een heel koor! </p> »
Klungel en Slungel Klungel en Slungel zien de ijscokar van Ol.Een ijsje … dat is lekker!Zeker als je er niet voor betaalt.Klungel en Slungel betalen nooit.Ze stelen want het ... »
Waar is de schat? Dit is een AVI strip voor beginnende lezers. Tim ziet een man met een haak. Het is een piraat met een schatkaart! Hij gaat op zoek naar de schat en Tim volgt... »
Moffel en Piertje en het grote taalavontuur Leer lezen met Moffel en PiertjeOok beginnende lezers kunnen de avonturen van de twee tv-helden uit Koekeloere nu meebeleven! Deze nieuwe Moffel en Piertje-v... »
tom en aap aap is lief.aap zit aan een lijn.aan een lijn van tom.maar wat is dat?wat raar!een poot en nog een poot.nog een poot en nog een poot.en nog een poot en nog e... »
EEN SOK MET EEN TEEN Raketjes zijn leerboek voor kinderen die bij elk structureerwoord niet alleen de doelletter maar lle letters van het woord leren. Deze kinderen realiseren al... »
Moffel en Piertje Paniek in het bos Het Venbos wordt gekapt.Er komen nieuwe huizen. Voor de dieren in het Venbos is het een ramp.Waar moeten zij gaan wonen?Moffel en Piertje schieten hen te hul... »
rop is top pien is druk.ze maakt iets.van een bal en een doos.met een schaar en een tang.met lijm en met touw.met een lamp en met een zaag.pien maakt een hulp …AVI M3 »