Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Superteek! Spannend stripboek op AVI E5 voor kinderen vanaf 8 jaar. Over Jop die met zijn ouders op vakantie gaat, maar geen rekening houdt met de Superteek! De gevaarl... »
Wat hoor ik daar? <p>Wat hoor ik daar?
wat hoor ik in dit oor?
bam, tet en ook een sol.
ik hoor heel veel.
ik hoor een heel koor! </p> »
Ben ik al beroemd? Claudia kan het haast niet geloven. Er komt een speciale editie voor kinderen van 'Ben ik al beroemd?'. Haar favoriete tv-programma! En zij mag samen met vij... »
Woordenmaker Met de Woordenmaker kan uw kind meer dan 100 eenvoudige woorden maken. Zo leert het op een speelse manier de verschillende letters aan de goede klanken te ko... »
Moffel en Piertje en het muziekspektakel Moffel heeft een verrassing besteld. Piertje hoopt dat het een knikkerbaan is. Want die wil ze zo graag hebben. Het pakket wordt bezorgd wordt en Moffel maak... »
op weg met ol weet ol de weg?de weg naar de les?mam gaat niet meer met ol mee.ol gaat op weg.op weg naar de les.hij ziet heel veel.en waar is mam?AVI M3 »
ALS IK GROOT BEN <p>Dit boek gaat over beroepen.
tom maakt een scheef huis.
er is vuur, er is rook!
wat is er veel te zien!
wat is er veel te doen!<br ... »