Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De onderbelichte Bijbel De reis in de teksten van de Bijbel wordt gecontinueerd. Achter de verhalen van bekende en onbekende mensen zit een verhaal verscholen die anderen niet wille... »
De kleine geheimen van Nostradamus Ivo Phinaud laat zien hoe elk van de kwatrijnen een klein geheim bevat en hoe deze uitgelegd dient te worden. Zo kan de lezer zelf op zoek gaan naar identie... »
Zon en maan in Thora & Qor’aan Na de Bijbel probeert Ivo Phinaud de Thora en de Koran uit te leggen door gebruik te maken van de hierin al aanwezige symboliek om er zo achter te komen wat ... »
Up = Down Niet alleen schilderijen van Hals en Vincent van Gogh zijn verbonden met sterrenbeelden, maar ook gebouwen!Not only paintings of Frans Hals and Vincent van G... »
Veritas, het is veel leven en zon Het vijfde boek op rij en dit keer met poëzie om uw derde oog te activeren mede dankzij Latijnse spreuken en gezegden. Toetanchamon, Bijbel , Zoroaster en o... »
Iconic Astrology After paintings and old statues, now Icons, Hieroglyphics and even more paintings.<br/>Ivo Phinaud shows how artists in the past hide the shapes of star sig... »
Magnum Opus Nostradamus The first 3 books are now combined. Here Ivo unfolds his theory that it is all about symbolism and astrology! »
Wit onder zwart De cirkel is rond met dit zevende boek op rij. Ivo Phinaud keert terug naar de basis, de kwatrijnen van Nostradamus en voor dit keer de Bijbel van Luther. La... »
13 = 4 = Libra In dit boek gaat Ivo Phinaud in op legenden van de Indianen, Krishna, het Thomas Evangelie en zelfs de Nazi's. Ook hier geldt dat de zon centraal staat in hu... »