Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn zusje Zon- of rustdagen, het maakt geen verschil. Voor Perla en haar familie bestaan alleen de seizoenen. Ze leven bij de dag, kijken zelden vooruit of achterom. H... »
Anna's grote reis Geïnspireerd op het waargebeurde verhaal van Anna AbrahamszAnna leunt over de reling, de wind waait haar haren alle richtingen uit. De zon staat als een rod... »
Lara Rusland, 1932. Lara, een meisje vol dromen, woont bij haar oom Ivan en tante Irina. Hoewel Lara goed kan leren, moet ze van school af om geld te gaan verdien... »
Street Het is zover: Levi en zijn vrienden moeten hun zelfgebouwde skatepark uit, ook al is het park van de gemeente nog lang niet klaar. Vlak voor de sloop houden ... »
De voorlezer van de sultan Dit dyslexie vriendelijke boek is gemaakt met het dyslexieletter font en maakt het dyslecten makkelijker om te lezen en met minder fouten, met als doel het l... »
Skatespotting Alsmaar op zoek naar een goeie plek om te skaten. Het is weer zo’n regenachtige zomer. Dan kun je natuurlijk niet skateboarden. Dat is de pest voor je boar... »
Street Het is zover: Levi en zijn vrienden moeten hun zelfgebouwde skatepark uit, terwijl het park van de gemeente nog lang niet klaar is. Vlak voor de sloop houden... »
Speed Wat valt er nou in dat saaie dorp van Levi en zijn vrienden te beleven als de hele wereld op vakantie is? Dat zit er dit jaar niet in voor Levi en Joep. Dan ... »
Yash! Het is 1906. Yash woont in Bihar, Noord-India. Zijn vader werkt als contractarbeider in Suriname, de familie hoort steeds minder… tot er helemaal geen brie... »
Skatespotting Alsmaar op zoek naar een goeie plek om te skaten. Het is weer zo’n regenachtige zomer. Dan kun je natuurlijk niet skateboarden. Dat is de pest voor je boar... »