Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kletskaarten voor sterke vrouwen <p>Je denkt wellicht dat je alles al van elkaar weet. Maar als je echt met elkaar begint te kletsen aan de hand van de onderwerpen die op de kaartjes staan, ... »
Display - Woke Kennis en gespreksspel - 2T x 6 ex. <p>WOKE is het leukste inclusieve gezelschapsspel voor vrienden en families. Heb je oog voor wat er speelt in de samenleving? Wissel op een speelse manier va... »
Waar is… Lieveheersbeestje <p>Volg het pad om erachter te komen waar Konijntje en Lieveheersbeestje naartoe gaan. Onderweg kom je veel andere dieren tegen. Schuif de pagina’s uit om ... »
Mwah - Liefde. Je moet ervan houden <p>Ben je verliefd, verloofd, gedumpt, geregistreerd, getrouwd,
onzeker, bang, gescheiden, boos, single, gelukkig, gefrustreerd, er nog niet aan toe? <... »
Een wrijf- en ruikavontuur - Kat gaat naar de bakker <p>Kat gaat naar de bakker.</p><p>Wat zal ze kopen? Er is</p><p>zoveel keus, en alles ruikt om</p><p>te smullen! Til de flappen op,</p><p>wrijf eronder en on... »
70+ grappen <p>De jaren lijken voorbij te vliegen. Maar geen zorgen, de tijd zal alleen maar sneller gaan naarmate je ouder wordt! Dus geniet gewoon van de wijze, geesti... »
Knuffel me - Kleine eenhoorn Kom in mijn armen en laat me je knuffelen! Met deze nieuwe, interactieve vingerpopboekjes kan dat heel letterlijk, want de armpjes van de gezellige dierenvri... »
Display After dinner games- 4T x 3 ex. <p>Wie aan tafel kan het best logisch nadenken? Omschrijf en beeld uiteenlopende thema’s uit: kan de ander het raden? Wie heeft alle cijfers paraat? Laat j... »
Confetti boeken - Plets! <p>Volg de belevenissen van Coco en Kiki, twee schattige diertjes die
de wereld om hen heen verkennen en die dolgraag willen spelen.
Speel met hen... »