Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vuur In oude tijden was vuur een bron van vrees en fascinatie. Erwerden talloze mythen en verhalen verteld en geschreven waarinhet vuur was toebedeeld aan God of ... »
Een kleine filosofie van grote emoties <P>We leven in een tijd vol emoties. Ze beïnvloeden ons dagelijkse leven, maar ook ons politieke bestel. Sommige emoties worden als ‘goed’ en ‘wenseli... »
Doordenken over dooddoeners Wij, mensen, zijn raadselachtige dieren. We lopen rechtop, we bedrijven de liefde het hele jaar door en we hebben praat voor tien. Niet dat we altijd zinnige... »