Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zeg maar Judith <p>Een sensueel en avontuurlijk verhaal over de zoektocht van de intellectueel Geert Claerhout naar het geheime leven van zijn net overleden vader, en naar d... »
De verdwaalde carnavalsvierder <p>Hans Aendenboom werkt bij de Antwerpse radio, zijn beste vriendin Miranda is archivist, en hun vriend Bram Edelwasser is een geniaal wiskundige met een ui... »
Arthur This is an epic set against the backcloth of Roman Britain and the legends of Arthur and lost Atlantis. A young man stands grim-faced, gazing at a sword thru... »