Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De lange leegte Herman Sandman is geboren in de stad Groningen, maar bracht zijn jeugd door in de treurige Veenkoloniën. Daar kon hij verder niks meer aan doen, maar het in... »
FC Hopeloos Deze zomer keek Nederland na de verrichtingen van een aantal voetballers. Maar er zijn ruim anderhalf miljoen anderen die zih bekwmaen in dit spel In FC Hope... »
De eeuwige Veenkoloniaal Nieuwe columnbundel van Herman SandmanOver schrijven moet je niet ingewikkeld doen, vindt Herman Sandman. Niet gaan zitten wachten op inspiratie, ingeving of... »
Inburgeringscursus Groningen 2.0 Inburgeringscursus Groningen 2.0Duizenden lezers hebben dankzij de Inburgeringscursus Groningen een goede entree kunnen maken in de stad en provincie Groning... »
Inburgeringscursus Groningen Hoe denkt een Groninger? Wat doet een Groninger? En wat zegt hij? Deze cursus biedt de snelste manier om in te burgeren in het noorden van het land.
In handi... »
Kleintje – Boek & Wereld AFdH Uitgever Paul Abels schrijft wekelijks voor de krant een halve pagina over het onderwerp 'Boek & Wereld'. In Kleintje Boek & Wereld combineert afdh vijf... »
Pé & Rinus Het Groningse kleinkunstduo Pé Daalemmer & Rooie Rinus, kortweg Pé & Rinus, trekt al vier decennia volle zalen in Groningen en Drenthe, in Stad en Ommeland... »
Mangup Milko Voetbalbiografie over Milko DjurovskiAl vroeg kreeg hij van z'n dorpsgenoten zijn bijnaam: Mangup Milko. Kwajongen Milko. Dat is hij altijd gebleven. De voet... »
Aan't waark over oude ambachten, verdwenen en bijna verdwenen beroepen »
Inburgeringscursus Groningen 4.2 Hoe denkt een Groninger? Wat doet een Groninger? En wat zegt hij? Deze cursus biedt de snelste manier om in te burgeren in het noorden van het land. In handi... »