Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een molshoop in het gras Opa wil het gras maaien. Maar er zit een bult in het gras. Jos snapt er niks van. Opa zegt dat het een val van een mol is. Hij laat Jos een boek zien. Daar s... »
Verdwaald Jos en Ans zijn op vakantie in Frankrijk. Ze kamperen met papa en mama. De camping is heel groot. Jos en Ans verdwalen als ze ijsjes halen. Dat vindt papa ma... »
DE LAATSTE BOCHT Jimmy wil later graag een beroemde wielrenner worden. Daar traint hij elke dagwel een uur voor. Bij zo'n training ontmoet hij Wim, die echt wielrenner is gew... »
De bende van Boris Bullebak Leen en Liza zijn bang voor de bende van Boris Bullebak. Daarom is het wel handig, dat Boy bij hun vriendenclubje komt. Niet omdat ze Boy nu zo leuk vinden, ... »
Op heterdaad! Bij de haven van Terschelling wordt een auto opengebroken. Dat is al de derde keer in korte tijd. Als Hannah aan komt fietsen, is de politie er al.<br/>Hanna... »