Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Bergrede In zijn voorwoord bij De Bergrede schrijft Henk Binnendijk: 'Ik geloof met mijn hele hart dat God de Bijbel heeft gegeven aan gewone mensen. En dat gewone me... »
Het verlangen van God Het verlangen van God: een hartverwarmende blik op oneindig.Hoe ziet Gods toekomst eruit? En hoe ziet onze toekomst eruit? Die vragen zijn het uitgangspunt v... »
Op weg naar de hemel In zijn nieuwe boek met Bijbelstudies ‘Op weg naar de hemel’ wijst Henk Binnendijk de weg naar de hemel aan de hand van een bijzonder beeld uit het Oude ... »
Onderkoning bij de gratie Gods Van lijden tot heerlijkheid: het leven van Jozef in een notendop. Met bijzondere lessen voor iedere christen. Henk Binnendijk was er niet bij. Maar soms zou ... »
Het Meesterwerk van God In ‘Het meesterwerk van God’ schrijft Henk Binnendijk over het laatste Bijbelboek: Openbaring. Al schrijvend brengt hij vele onderwerpen samen: leven, Bi... »
De bergrede In zijn voorwoord bij De Bergrede schrijft Henk Binnendijk: 'Ik geloof met mijn hele hart dat God de Bijbel heeft gegeven aan gewone mensen. En dat gewone me... »
Niemand is als hij <p>In het bijbelstudieboek ‘Niemand is als hij’ denkt Henk Binnendijk na over het verhaal van Job, waar hij persoonlijk troost in vindt. Een verdrietige ... »