Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De spoken van de doelzak Mark vindt een vreemde doedelzak tussen de rommel van Fernand. Hij probeert erop te spelen, maar er komt enkel stof uit de klankbuizen. Oma Boma komt aanzett... »
De Corsicaanse connectie Boma wordt onder het mom van een vriendenmatch met zijn Kampioenen naar Corsica gelokt. Daar staat hem echter een verrassing te wachten. De lokale worstenboe... »
De zussen Boma Boma probeert contact op te nemen met zijn twee zussen die in Australië wonen. Ze zijn immers mede-eigenaar van de grond waarop zijn fabriek staat en de om... »
Het Amerikaanse avontuur In 1989 verscheen op de pagina’s van het weekblad Kuifje de eerste aflevering van de nieuwe avonturenstrip Nino. Daarin staan de belevenissen van de kleine... »
Luilaksmurf is niet moe Luilaksmurf mist veel door lui te zijn.dus geeft Knutselsmurf hem een bel.Valt Luilaksmurf in slaap?Tringggg! hoort hij dan.Wat heeft hij nu veel pret!Maar ... »
Vertongen & Co omnibus 1 De eerste vijf avonturen van Markske, Paulientje, Oma Boma en inspecteur Porei zijn nu gebundeld in deze omnibus. Voor extra lang leesplezier! In deze omnibu... »
Reisspelletjesboek Een lange autorit voor de boeg?Uren wachten in de luchthaven?Met deze vijf leuke bordspelen van F.C. De Kampioenen wordt dat een eitje!2 tot 4 spelersDit spe... »
De wereldkampioenen De Wereldkampioenen specialKan je ook niet meer wachten tot het 17 juni is? Dan spelen de Rode Duivels hun eerste match voor de Wereldbeker. Hang snel de pos... »
De Kampioenen zijn te laat Boma nodigt de Kampioenen uit.Bij een chef met drie sterren.Ze doen hun mooiste kleren aan.Fernand brengt hen met zijn bus.En je raadt het al, dat gaat niet ... »