Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het grote water van de zee Een interactief voorleesboekje voorzien van filmpjes, voor kinderen van ongeveer zes jaar. Het speciaal voor dit boekje nabij het eiland Ibiza onder water ge... »
Film en televisie outlines Het belangrijkste element van alle gedramatiseerde vormen van entertainment is het verhaal. De story. De plot. Hollywood is zo groot geworden omdat de Amerik... »
Het geheim van de gebroken ruit Sems ouders zijn gescheiden. Hij praat er alleen over met Lila, zijn nieuwe buurmeisje. Dan doet zijn moeder ineens weer vrolijk. Is ze soms verliefd? Sem sc... »
Melaats Politieke satire over een boze witte man in opspraak.Opeens, na 25 jaar huwelijk, heeft zijn meisje een ander, een vrouw nota bene. Stomverbaasd verlaat hij ... »