Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De verteller, of Een idioticon voor zegelbewaarders Een boek als De verteller hoort op het nachtkastje te liggen, om voor het slapen gaan nog enkele plaatjes door te nemen; en dit is dan nog bescheiden uitgedr... »
Ik kan niet dood zijn <em>Ik kan niet dood zijn</em> is een verzameling van de meest rakebespiegelingen die Harry Mulisch over een periode vanzestig jaar optekende. Sommige beland... »
Bericht aan de rattenkoning <i>Bericht aan de rattenkoning</i> behandelt de geschiedenis van Amsterdam in de periode 1965-1966. Het is geschreven in augustus 1966, in een drie weken dur... »