Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De beste van de beste Altijd weer een groot plezier om naar te luisteren, nummer vijf in deze reeks topverhalen!Alles kan tegen u gebruikt worden,De ontsnapping,Ze komen voor jou,... »
Niemand houdt zijn hart zo vast als ik <p>De titel van mijn boek verraadt al dat ik in dit nieuwe werk alom aanwezig ben. Maar ik spreek ook namens al die tijdgenoten die zich niet thuisvoelen in ... »
Goeienavond Toos <i>Wat heeft eenzaamheid om ’t lijf
Vergeleken bij een chagrijnig wijf?
Zo’n wijf dat klaagt en zeikt en zeurt
Ook als er iets leuks gebeurt</><... »
Zóóó bitterzoet... 1. Erwtensoep met kluif2. In de branding3. Kun je nog zingen?4. Water en vuur5. De biefstuk van het zoete water »
Het leven is verschrikkelijk Moet ik nou lachen of huilen? Bij Hans Dorrestijn weet je het nooit helemaal zeker...Haat en nijd 1,Haat en nijd 2,Haat en nijd 3,Het graf van Couperin,Een t... »