Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Frankrijk in oorlog, 1870-1962 Frankrijk in oorlog, het nieuwe boek van de bekende Leidse historicus H.L. Wesseling, bevat het verhaal van de roerigste en meest dramatische eeuw uit de mod... »
Verdeel en heers De deling van Afrika vormt een van de meest spectaculaire episoden uit de moderne geschiedenis. In 1880 was Afrika voor de Europeanen nog steeds een onbekend... »
De man die nee zei Charles de Gaulle werd in 2005 gekozen tot 'grootste Fransman aller tijden'. Hij wordt tegenwoordig inderdaad door vrijwel alle Fransen van links tot rechts ... »
Zoon en vader - Vader en zoon 'Henk Wesseling schrijft licht en leesbaar over ingewikkelde zaken. Vol humor en met de hem zo kenmerkende distantie die uiteindelijk toch van betrokkenheid ... »