Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

Metterdood
Metterdood
<b>Het dualisme van leven en dood</b>

De auteur van dit boek geeft aan blij en dankbaar te zijn, dat hij – met vele anderen – een hoopvol verm... »
 
 
 
 
 

Zelfkennis
Zelfkennis
Zelfkennis - druk 1 »
 
 
 
 
 

Boekje voor angsthazen
Boekje voor angsthazen
Soms is angst een wegwijzer in het leven, maar het kan ons geluksgevoel ook behoorlijk belemmeren. Het vraagt durf en moed om je angsten onder ogen te zien e... »
 
 
 
 
 

Uit de hand gelopen aforismen
Uit de hand gelopen aforismen
Uit De Hand Gelopen Aforismen »
 
 
 
 
 

Boekje voor driftkikkers
Boekje voor driftkikkers
Woede en agressie zijn lastig voor anderen, maar ook voor jezelf. De vraag is hoe ermee om te gaan: temmen, ombuigen of koesteren? Op rustige momenten kun je... »
 
 
 
 
 

Een adelaar vangt vliegen
Een adelaar vangt vliegen
Een Adelaar Vangt Vliegen »
 
 
 
 
 

Alweer een feestdag
Alweer een feestdag
Wat wordt er eigenlijk gevierd met Kerstmis, Driekoningen, Palmzondag, Witte Donderdag, Goede Vrijdag, Pasen, Hemelvaart en Pinksteren? Kinderen vragen ernaa... »
 
 
 
 
 

De aangename mens
De aangename mens
 »