Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
K3: Fanboek met stickers - 3 Biggetjes Dit superleuke stickerboek is een must have voor alle biggenfans, jong en oud. Kom alles te weten over jouw favoriete personage uit de musical 'De 3 Biggetje... »
Wat doen we vandaag? Een verhaaltje voor elke dag van de week! Wat doen we op woensdag? Dan vieren we feest! En wanneer gaan we zwemmen? Dat is op donderdag! Leer de dagen van de... »
Bumba : kartonboek - Knuffel kwijt Neem mijn knuffel maar, zegt Barry de leeuw. Maar Bumba wil niet.<br/>Hij wil zijn knuffel. Maar waar is die toch? Bumba is zijn knuffel kwijt.<br/>O wat is ... »
De Nachtwacht Kennen jullie de Nachtwacht, die dag en nacht wacht? De nachtwachters zijn 3 helden die het samen opnemen tegen de griezels uit de onderwereld. In dit superl... »