Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kijk, zo kwam het De Vlaming Gerd de Ley leerde Carmiggelt in de jaren zestig kennen, toen hij met hem een toneelproductie voorbereidde. Hij bewaart goede herinneringen aan de... »
Veel liefs! De meest gevraagde eigenschap van een vriend is een gewillig oor.<br/>Maya Angelou (1928)<br/>Amerikaans dichteres en toneelschrijfster, geboren Marguerite J... »
Bronnen van Indianen wijsheid Eeuwenoude kennis op hedendaagse wijze verpakt. Rijke citaten vormen een bron van inspiratie. Stijlvol vormgegeven gebonden boekjes. Om cadeau te geven ca... »
Engelen Engelen zijn nooit te ver weg om jou te horen.Wij zijn allemaal engelen met slechts één vleugel en we kunnen alleen maar vliegen als we elkaar omarmen. »
Succes gegarandeerd Op zoek naar de sleutel tot succes? Zoek niet verder: in dit boek vind je maar liefst 999 waardevolle tips en adviezen voor een succesvolle carrière en een ... »
Alles wat een vrouw moet weten weet ze al Complete televisieprogrammas zijn eraan gewijd, tijdschriften, boeken, columns en blogs worden erover vol geschreven: vrouwen.Vrouwen gaan vaker vreemd dan m... »
De mooiste uitspraken over honden Een prachtig boekje met de mooiste uitspraken over honden. Geïllustreerd met schitterende, grappige en ontroerende foto's van verschillende honden, klein en... »