Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het lijk in de boomgaard Een dode man onder de herfstige appelbomen. Nog wel in Brussel. Zijn keel is overgesneden. Van het moordwapen ontbreekt elk spoor. Een kettingrokende commiss... »
Het was wat was Op het eerste gezicht zit er iets geruststellends in de manier waarop de dichter Geert van Istendael naar de wereld kijkt. Nauwkeurig neemt hij de dingen waa... »
Een geschiedenis van BelgiĆ« Benno Barnard en Geert van Istendael vertellen tientallen spannende, verbijsterende en ontroerende verhalen over de geschiedenis van Belgie, waarin het wemel... »
Kerstverhaal Dit is het verhaal van een kind. Het is een oud verhaal, erg oud, meer dan tweeduizend jaar. En toch is het ook een nieuw verhaal. Alle jaren zijn er weer me... »
Een geschiedenis van Belgie Karel de Grote is ons allen welbekend en de Guldensporenslag op 11 juli 1302 zeker ook. Maar wie weet dat die dag het sterkste ridderleger van Europa verslag... »
Het lijk in de boomgaard Een dode man onder de herfstige appelbomen. Nog wel in Brussel. Zijn keel is overgesneden. Van het moordwapen ontbreekt elk spoor. Een kettingrokende commiss... »