Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Onder de maan langs de lange rivier ‘Op hun zevenentwintigste staken Kurt Cobain, Jimmy Hendrickx, Jim Morrisson, Amy Winehouse en Janis Joplin met een veerboot de Styx over. Ik was zevenent... »
Lijnscherp Al vijftig jaar brengt het Internationaal Cartoonfestival van Knokke-Heist de beste cartoons uit binnen- en buitenland. Al even lang kan je in de reeks Carto... »
Onder de maan langs de lange rivier 'Op hun zevenentwintigste staken Kurt Cobain, Jimmy Hendrickx, Jim Morrisson, Amy Winehouse en Janis Joplin met een veerboot de Styx over. Ik was zevenentwi... »
20 jaar op 1 Al twintig jaar komt Geert Hoste met zijn conference op 1 januari op televisie. Zo bereikt hij nu meer dan anderhalf miljoen kijkers. Voor het eerst kan iede... »
Zijn wij de koning te rijk? De afgelopen weken kwam het Belgische koningshuis niet altijd positief in de media. In 2013 staat koning Albert II 20 jaar aan het hoofd van de Belgischemona... »
Laat me jou het verhaal vertellen... Cabaretier Geert Hoste, de godfather van de Vlaamse stand-upcomedy, is een boeiende verteller. Op tv, ophet toneel en ook op papier. Laat me jou het verhaal ... »
Titel onbekend Een bloedstollende historische roman over een eigenwijze abt uit Groningen die ten strijde trekt tegen het onrecht ndash al moet hij daarvoor te voet naar Ro... »
Laat me jou het verhaal vertellen Cabaretier Geert Hoste, de godfather van de Vlaamse stand-upcomedy, is een boeiende verteller. Op tv, op het toneel en ook op papier.'Laat me jou het verhaal... »
Oren wassen Pasen 2013: hartje winter. Ik zit naast mijn moeder en kijk met haar naar de Ronde van Vlaanderen. Ze vraagt opeens waar ik mee bezig ben. `Niets speciaals,... »