Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Gelukkig durven zijn "Als je iets op een goede manier hebt gedaan, kan je daar van genieten. Als je weet: 'kijk, dat was nu echt goed, ik ben daar mezelf in kunnen zijn, ik heb e... »
Ga naar de wereld met liefde "Innerlijk is er een groot weten dat belangrijk is voor deze wereld. Wees rustig en ontvankelijk in jezelf en weet dat er voor jou gezorgd wordt. Als je dat ... »
Spiritueel dagboek "Jouw leven is verbonden met een groter, dieper Leven. De uitdaging is enkel om te leren zien wat er reeds is."176 bladzijden, volledig in kleur met prachtig... »
Sleutel tot de nieuwe tijd "Wanneer je je openstelt voor het leven, dan ga je vooruit, en hoe dichter je bij het leven zelf komt, hoe dichter je bij het vuur van het leven komt. Dan ko... »
De wereld in verandering "Er is een enorme kracht werkzaam die de mensen bij elkaar brengt in de goede zin, in de goede betekenis. Het tegendeel daarvan wordt uitgespeeld op deze aar... »
Je bent je eigen leraar "Je bent je eigen leraar. Dat wil zeggen, diep in je hart kan je weten wat goed is en minder goed, wat juist is en minder juist. Jouw leven is belangrijk en ... »
Morya wijsheid werkboek voor het leven "Het leven is niet zoals een baksteen die je daar legt en laat liggen. Neen, het leven is een broos, fijn, boeiend iets, een soort energie die zichzelf bevra... »
Sta in je kracht "Het is belangrijk dat je je op een eenvoudige manier wendt tot de diepere kracht van je eigen wezen, de schittering van je eigen ziel, en aandacht vraagt vo... »
In het licht van de volle maan In het licht van de volle maan (Boek + cd)Twaalf bezinningsteksten van MORYA+ cd met de bijhorende live-opnames van Geert CrevitsMorya zegt..."Het is belangr... »
Kiezen om jezelf te zijn Meester Morya zegt:"Er is een kracht in het leven die je verder brengt, en de mogelijkheden in jezelf zijn oneindig. Jouw leven is in werkelijkheid oneindig,... »