Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tussen vrouw en man Hoe gaan vrouwen en mannen met elkaar om? Wat trekt hen in elkaar aan, wat drijft hen uit elkaar? Wat gebeurt er als het misgaat en hoe proberen ze dat, met ... »
Mijn rooie vrouw Al meer dan tien jaar hebben Frits Abrahams en zijn vrouw het in zijn columns aan de stok over de koers van de PvdA. Komt er een brief van Wouter, stelt een ... »
Mijn Johan Cruijff 'Cruijff raakte ons. Op de mooiste plek in de mooiste tijd, de rijke, onbekommerde jongensjaren waarin onbewust het hart, de geest, de fantasie gevormd wordt... »