Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een oud geheim Een oud geheimHartsvriendinnen Alisa en Jenny doen alles samen, ook verliefd worden op twee leuke jongens. Daar waar Jenny's moeder blij is dat haar dochter ... »
Laura's sprookje Laura's sprookje<br/><br/>Laura is getrouwd met Peter. Laura had gedacht dat het leven een sprookje zou zijn, maar ze ontdekt dat er veel nare mensen op de w... »
Vriendschap boven alles Vriendschap boven allesPaulien en Margriet zijn hartsvriendinnen. Margriet moet naar het buitenland verhuizen. Paulien mist haar heel erg. Omdat Pauliens ve... »
De tragedie overleefd Als Bertha, geboren en getogen in een klein dorpje, na haar eindexamen niet weet wat ze wil gaan doen, gaat ze bij familie in de stad wonen. Daar maakt ze ke... »
Wie ben je? Wie ben je?Als je leven verandert, weet je soms niet wat je moet doen. En, nog belangrijker, wie je zelf bent. De keuzes die je maakt, bepalen dan hoe je toe... »
Laura's sprookje Laura is getrouwd met Peter. Laura had gedacht dat het leven een sprookje zou zijn, maar ze ontdekt dat er veel nare mensen op de wereld zijn. Na haar huweli... »
Een oud geheim Een oud geheimHartsvriendinnen Alisa en Jenny doen alles samen, ook verliefd worden op twee leuke jongens. Daar waar Jenny's moeder blij is dat haar dochter ... »
Eleonora's familie Eleonora's familieEleonora, enig kind van rijke ouders, heeft een heerlijke jeugd. Ze gaat naar school, heeft vriendinnen, zit op balletles en op paardrijles... »