Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het leuke lenteboek In deze fijne dikke voorleesbundel vind je de allerleukste voorleesverhalen over de lente. Over spullen verkopen op Koningsdag, lammetjes in de wei, lentekri... »
Flo Flo maakt hele normale dingen mee. Hij vindt een eenhoorn aan het eind van de regenboog, danst met zijn vriend Bas de tango en is in Luilekkerland. Zeer herk... »
Mijn spook en ik Yas houdt eigenlijk niet van het donker en de nacht, maar deze nacht is anders: hij krijgt bezoek van een spook! Hulpspook kwakaboediedoediehuppelappeltaart,... »
Dansen op de vulkaan Als Flo voor het eerst op reis is zonder zijn vriend Bas, is hij met niets anders bezig dan met de heimwee naar de ander en ziet hij al het moois om hem heen... »
Spruit <p>Spruit groeit op in de jaren ’80/’90 in een gebroken gezin. Hij is veel alleen en tekent graag, dan verdwijnt hij helemaal in zijn fantasie. Als hij l... »
Goudvissen in doosjes Een prachtig stripgedicht over goudvissen van de schrijver van Stem op de Okapi, het volop bekroonde boek over ons favoriete dier. Samen met illustrator Floo... »
Goudvissen in doosjes (set van 5) Een prachtig stripgedicht over goudvissen van de schrijver van Stem op de Okapi, het volop bekroonde boek over ons favoriete dier. Samen met illustrator Floo... »