Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Niet storen s.v.p. In het Grand Hotel Chatsfield hangt bij menig luxesuite het bordje NIET STOREN SVP aan de deurkruk...(1) COCKTAILS EN LIEFDE - Alice is jarig, maar zit allee... »
Kussen in de sneeuw / Verliefd op de lord <strong>Kussen in de sneeuw</strong>
<strong> </strong>
<em>Is hij de eerste stap naar een nieuw leven?</em>
<em> </em>
Om haar leven w... »
Kussen in een gondel De keurige architect Max Martin valt bijna om van verbazing als hij de nanny ziet die hij heeft ingehuurd. Met haar paarse haar en minirokje ziet Ruby er tot... »
Betoverd op het bal / Avontuurlijke dans <p>(1) BETOVERD OP HET BAL
Is hij dan toch die prins op dat paard?
Verstandig zijn is Molly's levensmotto, dus zal ze nooit toegeven aan haar gevoe... »
Dans om middernacht ; Een geweldige kans (1) DANS OM MIDDERNACHT - Met haar vuurrode haar vindt Alice zichzelf geen schoonheid. Mannen vinden haar niet aantrekkelijk, denkt ze. Dan wordt ze ingehuur... »
Een echt kerstsprookje Het klinkt als een sprookje: ingesneeuwd raken op het kasteel van een knappe en verleidelijke Engelse graaf. Voor Faith McKinnon komt het sprookje tot leven.... »
Avonturen voor twee Een avontuur dat haar leven verandert…
Misschien heeft Fern dan toch net iets te snel toegestemd om mee te doen aan een uitdaging voor een goed doel? ... »